Region: warmińsko-mazurskie

Zakres:dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Odkryj Mazury jesienią i zimą
Odkryj Mazury jesienią i zimą400.00 PLN

Mazury – cud natury w… cudownych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami i pakietami specjalnymi – odpocznij w komforci... czytaj dalej »

Sprzedam dom
Sprzedam dom299.00 PLN

Sprzedam dom w Bartoszycach, dom typu bliźniak, podpiwniczony, jednopiętrowy, o powierzchni użytkowej 109 m/kw.z ogrodem o powierzchni 424 m... czytaj dalej »

Tanie Mieszkanie !
Tanie Mieszkanie !35 000.00 PLN

Opis nieruchomości TANIE Mieszkanie o powierzchni 51,21 m2 zlokalizowane na I piętrze w miejscowości Surminy w gm. Banie Mazurskie, powiat g... czytaj dalej »

Dom na Mazurach w Uzdrowiskowym Mieście !
Dom na Mazurach w Uzdrowiskowym Mieście !523 000.00 PLN

Na sprzedaż dom położony niedaleko centrum miasta w Gołdapi. W skład nieruchomości wchodzą: Dom wybudowany (szalunek zanikowy -bloki styropi... czytaj dalej »

Dom na sprzedaż
Dom na sprzedaż560 000.00 PLN

Na sprzedaż nieruchomość mieszkalno-usługowa w zabudowie szeregowej położona w Gołdapi. Dom mieszkalno-usługowy z 2000r - powierzchnia 208 m... czytaj dalej »

Umówię się z facetem na randkę bez zobowiązań
Umówię się z facetem na randkę bez zobowiązań10.00 PLN

Mam na imię Weronika i z checią spotkam się z mężczyzną bez zobowiązań. Nie poszukuję sponsora lecz faceta, z którym będę mogła od czasu do ... czytaj dalej »

Jason S.C. poleca specjalistyczne narzędzia dla serwisów i warsztatów
Jason S.C. poleca specjalistyczne narzędzia dla serwisów i warsztatów 10.00 PLN

Firma Jason s.c. od 1996 roku nieustająco poszerza swój asortyment, dążąc do zadowolenia rosnących potrzeb Kontrahentów, których ekwipuje w ... czytaj dalej »

Sprzedam udział w działce rolnej
Sprzedam udział w działce rolnej99 000.00 PLN

Sprzedam udział w działce rolnej ( pow. całkowita ponad 2,5 ha) o powierzchni 5.287 m2. Udział jest wydzielony geodezyjnie i posiada swój nr... czytaj dalej »

Odkryj Mazury jesienią i zimą
Odkryj Mazury jesienią i zimą400.00 PLN

Mazury – cud natury w… cudownych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami i pakietami specjalnymi – odpocznij w komforci... czytaj dalej »

Spokojnie można mieszkać pokój 7m2 ZATORZE
Spokojnie można mieszkać pokój 7m2 ZATORZE450.00 PLN

Pokój 7m2 w bardzo spokojnym mieszkaniu NIEIMPREZOWYM na ul. Rataja 50 - Zatorze. Osobno kuchnia z pełnym wyposażeniem. Umeblowany, ogrzewa... czytaj dalej »