Pracownik ochrony-dozoru KOMORNIKI
Oferuje pracę0.00 PLN
Typ:Firmowe
Rodzaj:Oferuje pracę
Gatunek:Etatowa
Stan:Z doświadczeniem
Opcja:Pełny etat

Publikacja:ID: 161163
Kategoria:Ochrona osób i mienia
Lokalizacja:Polska » wielkopolskie » (pokaż na mapie)
Opis:

Wielkopolska agencja ochrony zatrudni osoby do pracy w charakterze:

PRACOWNIK OCHRONY - DOZORU.

Zakład przemysłowy w Komornikach lub Plewiskach.

Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności!

ZADANIA:

- dozór powierzonego mienia,

- ewidencja ruchu samochodowego i osobowego,

- rejestr zdarzeń, obchody terenu.

OCZEKIWANIA:

- niekaralność,

- mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

OFERUJEMY:

- pracę od zaraz,

- umowę o pracę,

- pracę zmianową - służby w godzinach 7:00 - 19:00, 19:00 - 7:00,

- terminowe wynagrodzenie,

- szkolenie wstępne i umundurowanie.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny!!!

Tagi:, , , , , , , , ,

Jeśli Twoim zdaniem publikacja jest "podejrzana", lub w jakikolwiek inny sposób narusza warunki regulaminu zgłoś to podając powód zgłoszenia oraz krótki komentarz.

Nie jesteśmy w stanie monitorować wszystkich ogłoszeń, ale pomoże nam to w weryfikacji i dzięki temu podejmiemy odpowiednie kroki najszybciej jak to tylko będzie możliwe.

Poznaj zasady bezpieczństwa!