Ogłoszenie archiwalne

MAGAZYNIER / MAGAZYNIERKA lekka PRACA DLA PAR na stałe

Oferuje pracę

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z ponad 20-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę

o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU ODZIEŻOWEGO

kraj: Niemcy

Szukasz pracy za granicą, ale nie masz doświadczenia ? Chcesz razem ze swoim partnerem/ partnerką zarabiać dobre pieniądze? Ta oferta stworzona jest właśnie dla Ciebie!

Zakres obowiązków magazyniera / magazynierki:

kompletowanie zamówień.

Wymagania:

znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny).

Oferujemy:

1. Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony.

2. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji oraz pokrycie minimum 60 % kosztów wynajmu przez pracodawcę.

3. Niemieckie ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne .

4. Płatne urlopy i premie świąteczne.

5. Do 200 € za polecenie dodatkowego pracownika.

6. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.

7. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.

8. Bezpłatne ubranie robocze.

9. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, Kindergeld).

10. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.

.. oraz wiele więcej

Zainteresowany ?

Wyślij CV na adres: (email w formularzu) lub dzwoń pod numery

Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity:Dz. U. 2016 r. poz. 922)

Dane kontaktowe

Oferent

WalterFachKraftPersonal GmbH

Wrocław
dolnośląskie
Pokaż na mapie
Strona internetowa www.walterfachkraft.pl
Telefon kontaktowy +48.XXXXXXXXX (pokaż)

Wyślij email
Typ Agencja pracy
Rodzaj Oferuje pracę
Gatunek Etatowa
Stan Z doświadczeniem
Opcja Pełny etat

Oferta Lokalna
Numer ID 146754
Dodano 2018.06.12
Ważność 22 dni

  • Promowanie ogłoszenia