Praca dla spawaczy na niemieckich warunkach
Oferuje pracę0.00 PLN
Typ:Firmowe
Rodzaj:Oferuje pracę
Gatunek:Kontraktowa
Stan:Z doświadczeniem
Opcja:Pełny etat

Publikacja:ID: 139601
Kategoria:Niemcy » Niemcy
Lokalizacja:Polska » lubuskie » (pokaż na mapie)
Opis:

Bezpośredni niemiecki pracodawca Firma sky Personal oferuje pracę dla hydraulików, elektryków, ślusarzy i spawaczy, operatorow maszyn CNC oraz malarzy na terenie Niemiec.

Aktualnie poszkujemy osób do pracy jako:

Spawacz

Lokalizacje: Całe Niemcy, w zależności od zlecenia np. Biberach, Suhl, Durmersheim, Dortmund, Monachium.

Wymagania:

• Umiejętność spawania metodą MAG lub TIG.

• Minimum 2 letnie, udokumentowane doświadczenie w zawodzie.

• Komunikatywna lub podstawowa znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)!!!

• Dodatkowym atutem będą umiejętnośći ślusarskie.

• Prawo jazdy kat. B + własny samochód na wyjazd (mile widziane).

Obowiązki:

• Spawanie blach, rur metodą MAG

• Spawanie metodą TIG.

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością podwyżki.

• Zarobki: 11 € brutto + do 60 € netto dziennej diety.

• Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.

• Wynagrodzenie płatne miesięcznie na konto pracownika.

• Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek.

• Zakwaterowanie płatne zorganizowane przez pracodawcę.

• Niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.

• Wsparcie polskiego koordynatora podczas pobytu za granicą.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm sa gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę juz dziś!

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV w języku polskim, niemieckim lub angielskim na adres

Kontakt telefoniczny możliwy pon. - pt. Od 08-17.

0

sky Personal

Inh. Alexander Geworsky

Hauptstraße 93

D - 33378 Rheda - Wiedenbrück

Tagi:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Preferuj spotkania osobiste
Spotkaj się z oferentem osobiście
Wybierz jakieś bezpieczne miejsce
Nigdy nie wysyłaj pieniędzy
Nigdy nie płać za coś z góry
Nie wysyłaj pieniędzy na ślepo
Uważaj jakie dane podajesz
Chroń swoje dane osobowe
Szczególnie dane sensytywne
Oferta wygląda na podejrzaną?