Praca w charakterze Opiekunki osób starszych w Niemczech, 1100 euro/mi
Oferuje pracę0.00 PLN
Typ:Agencja pracy
Rodzaj:Oferuje pracę
Gatunek:Kontraktowa
Stan:Z doświadczeniem
Opcja:Freelance

Publikacja:ID: 139483
Kategoria:Niemcy » Niemcy
Lokalizacja:Polska » zachodniopomorskie » (pokaż na mapie)
Opis:

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Miejsce zlecenia: Wedel (20 km od Hamburga)

Opis zlecenia:

Pani Theresa ma 86 lat, cierpi na demencję oraz ma problemy ze wzrokiem i słuchem, cierpi z powodu problemów z trawieniem. Jest mobilna (w domu jak i na zewnątrz), jednak należy ją asekurować, kontynentna. Pani Theresa musi przestrzegać ściśle określonej diety. Należy jej pomagać w codziennym funkcjonowaniu.

Warunki mieszkaniowe:

Podopieczna mieszka sama w centrum miasta. Nieopodal mieszka jej syn, który odwiedza podopieczną kilka razy w tygodniu. Jest on do dyspozycji Opiekunki w razie potrzeby pomocy. Opiekunka ma własny pokój, łazienkę i kuchnię dzieli z podopieczną. Ma zapewniony dostęp do Tv i internetu.

Obowiązki opiekuna:

- dbanie o porządek w gospodarstwie domowym,

- robienie zakupów, przygotowywanie posiłków,

- pomoc w higienie,

- pomoc w ubieraniu,

- towarzyszenie w wizytach u lekarza.

Wymagania:

- min. Podstawowa znajomość języka niemieckiego,

- zaangażowanie w obowiązki,

- czynne prawo jazdy kategorii B.

Zapewniamy:

- stawka 1100 euro netto/miesiąc,

- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,

- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),

- wysokie składki ZUS,

- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,

- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,

- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,

- pomoc prawną, językową i medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer:. Treść smsa: 6825 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Zapraszamy do oddziału w Poznaniu!

Ul. Święty Marcin 66/72 (piętro XI)

Tagi:, , , , , , , , , ,
Preferuj spotkania osobiste
Spotkaj się z oferentem osobiście
Wybierz jakieś bezpieczne miejsce
Nigdy nie wysyłaj pieniędzy
Nigdy nie płać za coś z góry
Nie wysyłaj pieniędzy na ślepo
Uważaj jakie dane podajesz
Chroń swoje dane osobowe
Szczególnie dane sensytywne
Oferta wygląda na podejrzaną?