Ogłoszenie archiwalne

Spawacze od zaraz

Oferuje pracę

PRACA DLA SPAWACZY W NIEMCZECH

Firma sky Personal bezposredni niemiecki pracodawca oferuje prace dla hydraulików, elektryków, ślusarzy i spawaczy, operatorów maszyn CNC, malarzy na terenie Niemiec. Dla każdego zainteresowanego dopasowujemy indywidualnie termin rozpoczęcia pracy odpowiadąjacy kandydatowi.

Lokalizacje: Biberbach, Albstadt, Donawörth, Ehingen, Bad Saulgau, Regensburg, Würzburg, Frankfurt/M, Koblenz, Stuttgart, Ulm, Darmstadt, Nürnberg, Regensburg, Kassel, Köln, Dortmund, Hannover, Bremen, Monachium, Fulda, Freiburg.

Wymagania:

• Umiejętność spawania metodą MIG/MAG lub TIG, albo Elektrodą.

• Minimum 2 letnie, udokumentowane doświadczenie w zawodzie.

• Komunikatywna lub podstawowa znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)!

• Dodatkowym atutem będą umiejętnośći ślusarskie.

• Prawo jazdy kat. B + własny samochód na wyjazd (mile widziane).

OBOWIĄZKI:

• Spawanie podzespołów do maszyn, gubość od 5 do 40 mm, metodą MAG/TIG.

Lub:

• Spawanie podzespołów do maszyn elektrodą oraz umiejetności ślusarskie zwiazane z montażem maszyn.

Lub:

• Spawanie rur z czarnej stali metodą gazową, Autogen.

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością podwżki

• Zarobki: 11 € brutto + do 60 € netto dziennej diety.

• Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.

• Wynagrodzenie płatne miesięcznie na konto pracownika.

• Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek.

• Długoterminowy kontrakt.

• Zakwaterowanie płatne zorganizowane przez pracodawcę.

• Niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.

• Wsparcie polskiego koordynatora podczas pobytu za granicą.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV w języku polskim, niemieckim lub angielskim na adres

1.

Kontakt telefoniczny możliwy pon.-pt. od 08-17.

0

Dane kontaktowe

Oferent

Sky Personal

Tama
świętokrzyskie
Pokaż na mapie
Telefon kontaktowy .XXXXXXXX (pokaż)

Wyślij email
Typ Firmowe
Rodzaj Oferuje pracę
Gatunek Kontraktowa
Stan Z doświadczeniem
Opcja Pełny etat

Oferta Lokalna
Numer ID 138880
Dodano 2018.03.05
Ważność 198 dni

  • Promowanie ogłoszenia