Ogłoszenie archiwalne

Serwisant (Elektryk)

Oferuje pracę

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy technicznej zajmującej się serwisem oraz instalacją maszyn przemysłowych, posiadającej siedzibę w Bytomiu i działającej na rzecz dużego amerykańskiego koncernu - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bytom

Nr ref. S/144/17

Najważniejsze obowiązki:

instalowanie maszyn w siedzibie firmy klienta,
konserwacje, serwisowanie i naprawy maszyn,
praca mobilna.

Wymagania:

wykształcenie min. średnie z zakresu elektryki, mechatroniki, automatyki lub pokrewne,
umiejętność posługiwania się, odczytywania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych,
znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektromechaniki,
znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację,
prawo jazdy kat. B,
gotowość do podjęcia pracy mobilnej,
samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów,
motywacja i chęć do pracy.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
ciekawą, dynamiczną pracę w przyjaznej atmosferze,
szkolenia produktowe (również zagraniczne),
atrakcyjne wynagrodzenie,
samochód służbowy oraz pozostałe narzędzia pracy.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres:
rejestracja w bazie

Dane kontaktowe

Oferent

Talent Partners

Bytom
śląskie
Pokaż na mapie
Strona internetowa www.talentpartners.pl
Telefon kontaktowy 323 XXX XXX (pokaż)

Wyślij email
Typ Firmowe
Rodzaj Oferuje pracę
Gatunek Etatowa
Stan Bez doświadczenia
Opcja Pełny etat

Oferta Lokalna
Numer ID 125284
Dodano 2017.11.06
Ważność 194 dni
  • Pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
  • Obserwowane Usuń Obserwuj
  • Drukowanie ogłoszenia
  • Zgłoszenie nadużycia
    Powód
  • Numer ogłoszenia: 125284
  • Liczba odsłon: 33