Wykończeniowe

Zakres:dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Mikrocement beton żywica poliuretan
Mikrocement beton żywica poliuretan250.00 PLN

Wykonuje mikrocement na ścianach w łazience kuchni na schodach na podłodze .Wykonuje blaty betonowe parapety powłoki żywiczne posadzki w gar... czytaj dalej »

Wykonczenia Mieszkan Deweloperskich,remonty mieszkań,pomieszczeń.
Wykonczenia Mieszkan Deweloperskich,remonty mieszkań,pomieszczeń.0.00 PLN

Usługi w zakresie: Gładzie gipsowe. Tynki dekoracyjne.Tynki japońskie bawełniane. podłogowe.Beton architektoniczny. Roboty malarskie. Monta... czytaj dalej »

Next - Remonty - Sufity Napinane
Next - Remonty - Sufity Napinane1.00 PLN

Firma NEXT Remonty, ambasador firmy ALTEZA czołowego producenta SUFITÓW NAPINANYCH w Polsce , działająca skutecznie na rynku od pona 10 lat ... czytaj dalej »

Next - Kamienne Dywany
Next - Kamienne Dywany1.00 PLN

Firma NEXT-Remonty oferuje KAMIENNE DYWANY, niezwykle elegancki i funkcjonalny rodzaj nawierzchni. Rozwiązanie bardzo praktyczne i niezwyk... czytaj dalej »

Glazurnik, płytkarz
Glazurnik, płytkarz10.00 PLN

Wykonawca oraz podwykonawca z 16-letnim doświadczeniem. Wykonuje prace na terenie : Gorzów wlkp. Strzelce Kraj, Drezdenko, Krzyż wlkp. Wiele... czytaj dalej »

Malowanie przemysłowe Gorzów
Malowanie przemysłowe Gorzów100.00 PLN

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która zawiera usługę malowania przemysłowego w Gorzowie i okolicy. Nasze prace dotyczą malowania... czytaj dalej »

Producent paneli ściennych 3d i kamienia dekoracyjnego
Producent paneli ściennych 3d i kamienia dekoracyjnego0.01 PLN

Producent Steindecor ma do zaoferowania panele 3d i kamień dekoracyjny O NAS Jesteśmy firmą rodzinną, która powstała z myślą o wysublimowany... czytaj dalej »

Producent Kamienia dekoracyjnego i Paneli ściennych 3d
Producent Kamienia dekoracyjnego i Paneli ściennych 3d0.01 PLN

Witam Państwa, zapraszamy do współpracy w swojej ofercie mamy panele 3d i kamień dekoracyjny który przykuwałby uwagę na ścianach Państwa inw... czytaj dalej »

Kompleksowe remonty, meble na wymiar
Kompleksowe remonty, meble na wymiar0.00 PLN

W profesjonalny sposób przeprowadzamy kompleksowe remonty. Remontujemy wszystkie lokale, mieszkania w blokach nie kryją przed nami żadnych... czytaj dalej »

Abc Usługi remontowe Warszawa
Abc Usługi remontowe Warszawa33.00 PLN

Fachowo dokładnie i punktualnie remontujemy odnawiamy mieszkania i domy .Zlecenia dla klientów indywidualnych remonty mieszkań, renowacje i ... czytaj dalej »