Pielęgnacja ciała

Zakres:dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Masaż w domu
Masaż w domu0.00 PLN

Wszystkim spragnionym relaksu i tym z problemami zdrowotnymi oferuję ulgę w cierpieniu. Jestem masażystą z doświadczeniem i pasją. Masaż... czytaj dalej »

Peruki, sklep Kraków ul. Dietla 50
Peruki, sklep Kraków ul. Dietla 503 500.00 PLN

Zapraszamy do największego sklepu z perukami w Krakowie po markowe peruki naturalne z włosów europejskich. Poisadamy w ofercie oryginalne, w... czytaj dalej »

Flukonazol Fluconazole lek antygrzybiczny grzybica łupież
Flukonazol Fluconazole lek antygrzybiczny grzybica łupież3.00 PLN

Flukonazol Fluconazole lek antygrzybiczny grzybica łupież kandydoza sepsa sprzedam leki Fluconazole 200mg po 2 zł, ważny 09.2020. Listki ... czytaj dalej »

Peruki naturalne Kraków ul. Dietla 50
Peruki naturalne Kraków ul. Dietla 505 000.00 PLN

Zapraszamy do największego sklepu z perukami w Krakowie po markowe peruki naturalne z włosów europejskich. Poisadamy w ofercie oryginalne, w... czytaj dalej »

Henna ciała tatuaż tymczasowy
Henna ciała tatuaż tymczasowy30.00 PLN

Tymczasowe tatuaże henną w okolicach centrum Krakowa. Używam henny brązowej i czarnej. !!! Uwaga! Jeśli nie wiesz, czy masz uczulenie ... czytaj dalej »

Orchid Style Thai Massage, Masaż Tajski, Wrocław
Orchid Style Thai Massage, Masaż Tajski, Wrocław100.00 PLN

Masaż tajski. Zapraszamy. Terapeutyczny i rekalsacyjny w wykonaniu doświadczonych masażystek. Sprobujesz raz, wrócisz po jescze. ul. Kościus... czytaj dalej »

Dentysta Świdnica. Zapraszamy do Kliniki DentAndBeauty!
Dentysta Świdnica. Zapraszamy do Kliniki DentAndBeauty!50.00 PLN

Dentysta Świdnica – zapraszamy do Kliniki Medycyny Estetycznej Dent & Beauty! Uśmiech jest wizytówką każdego człowieka. To jest powodem, ż... czytaj dalej »

Brzuch i uda
Brzuch i uda210.00 PLN

Drenaż limfatyczny pomaga: - zmniejszyć obwód w biodrach i talii, - ułatwia pozbycie się nadmiaru wody z organizmu, - wspomaga walkę z cellu... czytaj dalej »

Drenaż limfatyczny na rękę
Drenaż limfatyczny na rękę210.00 PLN

Potrzebujesz zabiegu drenażu limfatycznego i musisz długo czekać na wolny termin? Zabiegi dostępne prywatnie są kosztowne? Wypożycz urządzen... czytaj dalej »

Orchid Style partnerem Wrocławskiego Centrum Seniora
Orchid Style partnerem Wrocławskiego Centrum Seniora100.00 PLN

Orchid Style partnerem Wrocławskiego Centrum Seniora Od dnia 1 sierpnia 2019 salon masażu tajskiego Orchid Style został partnerem Wrocławs... czytaj dalej »